Kas tas SKMEI…?

Daugeliui iškyla toks klausimas, pirmą kartą pamačius „SKMEI laikrodžiai“ įrašą Facebook‘e ar internete aptikus tinklapį www.skmei.lt

Taigi, kas tas SKMEI?

SKMEI laikrodžiai jau daugiau kaip 15 metų gaminami / surenkami Kinijoje, SKMEI laikrodžių gamykloje Guangzhou SKMEI Watch Co.

Gaminami įvairaus dizaino, funkcijų, vandeniui atsparūs laikrodžiai su skaitmeniniais ir kvarciniais mechanizmais, laikrodžiai moterims, vyrams, vaikams ir paaugliams skirti sportui, laisvalaikiui ar kasdienai. Gamintojas nuolat atnaujina ar pasiūlo naujo dizaino ir funkcijų laikrodžius.

Gamyboje naudojami kokybiški ir pasaulyje vertinami Japoniški mechanizmai ir elementai (baterijos). Medžiagos korpusų ir apyrankių gamybai importuojamos iš Vokietijos, o laikrodžių kokybė (atsparumas vandeniui, smūgiams, tikslumas) yra tikrinama specialia tam skirta įranga. Visiems SKMEI laikrodžiams yra suteikiama 6 mėn. garantija (perkant oficialaus atstovo parduotuvėje). Laikrodžiai yra sertifikuoti ir atitinka Europos Sąjungos kokybės reikalavimus.

SKMEI laikrodžiai yra eksportuojami į daugelį pasaulio šalių Azijoje, Europoje ir Amerikoje.

www.skmei.lt – oficialus SKMEI laikrodžių platintojas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Išsirinkti laikrodį www.skmei.lt internetinėje parduotuvėje Jums padės pateikiamas aprašymas apie funkcijas, matmenis, apyrankės (riešo) minimalų / maksimalų perimetrą, laikrodžio svorį ir kita informacija laikrodžio (prekės) puslapyje, ir puslapyje „Naudinga informacija“ www.skmei.lt/content/7-naudinga-informacija , o jei turėsite klausimų ar abejonių, visada kviečiame susisiekti su mumis e-paštu info@skmei.lt ar telefonu +370 674 79559.

Laikrodžiai parduodami internetinėje parduotuvėje www.skmei.lt yra sandėlyje Lietuvoje, todėl visi užsakymai paruošiami tą pačią arba kitą darbo dieną. Kiekvienas laikrodis yra patikrinamas ir sureguliuojamas, ir tik tada išsiunčiamas / atiduodamas pirkėjui. SKMEI laikrodžiai supakuoti firminėje SKMEI dėžutėje kartu su naudojimo instrukcija ir garantine kortele.

Už laikrodžius galite atsiskaityti Jums patogiu būdu, mokant bankiniu pavedimu, per Paysera sistemą ar grynais pinigais „SKMEI laikrodžiai“ biure ar atsiimant siuntą Lietuvos pašto skyriuje.

SKMEI laikrodžiai pirkėjams siunčiami Lietuvos pašto registruota, pirmenybine siunta. Paprastai siunta pristatoma per 1-3 darbo dienas, o visai netrukus įsigytus laikrodžius galėsite atsiimti ir LP Express terminaluose (paštomatuose).

Pirkdami www.skmei.lt internetinėje parduotuvėje už kiekvieną pirkinį gausite premijos taškus kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą sekančiam pirkimui! Taip pat „SKMEI laikrodžiai“ Facebook puslapyje www.facebook.com/skmei.lt nuolat organizuojamos įvairios akcijos kurių metu galite ne tik pigiau įsigyti, bet ir laimėti SKMEI laikrodį.

Taigi, būkime pažystami 🙂

UAB „Elės stilius“ – oficialus SKMEI laikrodžių platintojas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

www.skmei.lt

www.facebook.com/skmei.lt

SKMEI – kokybiški laikrodžiai už patrauklią kainą!

Dalintis

One thought on “Kas tas SKMEI…?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *