Skaitmeniniai SKMEI laikrodžiai

Kaip išsirinkti skaitmeninį SKMEI laikrodį?

Kompanija SKMEI gali pasigirti ne tik jau daugiau, nei 15 metų trunkančia, sėkminga laikrodžių gaminimo patirtimi, bet ir itin dideliu prekių asortimentu. Iš tiesų, pasirinkimas toks didelis, jog gali apsisukti galva. Taigi, nuo ko pradėti ir į ką atkreipti dėmesį, norint išsirinkti skaitmeninį laikrodį?

Tikriausiai lengviausia būtų rinktis atkreipiant dėmesį į laikrodžio funkcijas, o vėliau – į jo dizainą, spalvas, ir, žinoma, kainą. Pradėti galima nuo paprastų, bet tikrai neprastų laikrodžių modelių, kurie turi pagrindines, „bazines“ funkcijas ir pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu.

  1. Skaitmeniniai laikrodžiai

Šie SKMEI laikrodžių modeliai turi pagrindines funkcijas, tokias kaip žadintuvas, apšvietimas, chronometras, data. Jie taip pat turi ir pasirenkamą laiko formatą (12 arba 24 valandų). Šiai kategorijai priskiriami tokie laikrodžių modeliai kaip DG0989; DG1025; DG1068; DG1074; DG1115; DG1127; DG1142; DG1167; DG1203; DG1219. Dauguma šiai kategorijai priklausančių laikrodžių yra juodos spalvos, universalaus dizaino, todėl tinka tiek vyrams, tiek moterims, tiek paaugliams. Jie pasižymi itin geru kainos ir kokybės santykiu.

  1. Skaitmeniniai laikrodžiai su papildomomis funkcijomis

Šie laikrodžiai yra skirti asmenims, trokštantiems šiek tiek sudėtingesnio bei įmantresnio įrenginio, nei paprastas skaitmeninis laikrodis. Šios kategorijos modeliai, be bazinių funkcijų: žadintuvo, chronometro, apšvietimo, pasirenkamo laiko formato bei datos, turi ir daugiau specifinių funkcijų. Sportuojantiems ir aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms itin aktuali galėtų būti žingsniamačio funkcija (modeliai DG1108S ir DG1107S). Modelis DG1108S pasižymi ir kitomis, praktiškomis funkcijomis– jis turi ne tik atgalinės atskaitos laikmatį, bet ir užraktą. Beje, šis laikrodžio modelis išskirtinis ir tuo, jog jis yra ne tik tradicinės, bet ir žavios, pavasariškai mėlynos spalvos – kas itin aktualu damoms…

Na, o modelis DG1080T išssiskiria tuo, jog vienintelis iš visų turi lauko temperatūros daviklį. Suprantama, jog šios kategorijos laikrodžiai yra šiek tiek brangesni, lyginant su baziniais modeliais, tačiau papildomos ir itin praktiškos funkcijos tikrai to vertos.

  1. Skaitmeniniai laikrodžiai, turintys itin daug papildomų funkcijų

Jeigu Jums vis dėlto norisi DAR daugiau funkcijų, ar esate iš tų žmonių, kurie dievina daiktus „septyni viename“, rekomenduojame rinktis skaitmeninius laikrodžius, turinčius itin daug papildomų funkcijų. Šiai kategorijai priklauso tokie modeliai kaip DG1058HR; DG1111HR; DG1180S; DG1122S. Iš kitų modelių jie išsiskiria tuo, jog turi tokias papildomas funkcijas kaip sudegintų kalorijų skaičiuoklė bei duomenų saugykla (duomenų atmintį). Modeliai DG1058HR; DG1111HR ir DG1180S turi ir širdies ritmo matuoklį, kitaip dar vadinamą pulsometru. Tai itin aaktualu sportuojantiems ar sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms. Šie skaitmeniniai laikrodžiai taip pat dažniausiai yra tradicinės, juodos spalvos ir universalaus dizaino, todėl juos lengvai priderinsite prie bet kokio stiliaus aprangos. Jie yra brangesni, lyginant su baziniais modeliais, tačiau tikrai verti savo kainos.

SKMEI skaitmeninių laikrodžių korpusai gaminami iš kokybiškų medžiagų, apyrankės yra ne tik atsparios ir patvarios bet ir minkštos, malonios dėvėti, saugios. Visi SKMEI laikrodžiai yra atsparūs vandens poveikiui.

Tikimės, kad šis straipsnis padės Jums pasirinkti SKMEI laikrodį!

Dalintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *